Banner
Ortodontik Tedaviler
Ortodontik TedavilerDişlerde oluşan çapraşıklıklar iskeletsel veya dişsel kaynaklı olabilir. Bu çapraşıklıklar uygun tetkiklerle tespit edilip uygun tedavilerle düzeltilebilir. Ortodontik tedaviler için belirli bir yaş sınırlaması yoktur. Karışık dişlenme döneminden yaşlılık dönemine kadar yapılacak çeşitli ortodontik tedaviler vardır. Bir ortodontik muayene ile size uygun tedavi yöntemini doktorunuzdan öğrenebilirsiniz.
 
Ortodontik tedaviler genel olarak uzun sürer ancak bu tedavi sonunda kendi doğal dişleriniz korunarak en ideal diş görünümüne sahip olursunuz ve gelinen bu ideal görünüm ömür boyu korunur.
 
Elde ettiğiniz kazanca baktığınızda tedavi süreci katlanılabilir bir zahmet olarak adlandırılabilir. Özellikle çapraşıklık nedeniyle dişlerini kestirerek porselenle bu durumu düzelttirmek isteyen hastalarımıza şiddetle ortodontik tedaviyi önermekteyiz.
 
Ayrıca kliniğimizde uygun vakalarda şeffaf plaklarla braketsiz telsiz ortodontik tedaviler de yapılmaktadır. Ancak ortodontik altın standarttın klasik tel tedavisi olduğu unutulmamalıdır. Şeffaf plaklarla yapılan tedavi için ayrıntılı bilgiyi doktorunuzda alabilirsiniz.
 
SİZİN İHTİYAÇLARINIZA EN UYGUN TEDAVİYİ DOKTORUNUZA MUAYENE OLARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.
AYRICA AĞIZ HİJYENİ İÇİN GEREKLİ BİLGİLERİ VE DOĞRU TEKNİKLERİ DANIŞMAK İÇİNDE KLİNİĞİMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Dolgu Tedavisi
- Diş Çekimi
- Çocuk Diş Hekimliği
- Kanal Tedavisi
- PRF – PRP Uygulamaları
- Genel Diş Hekimliği Hizmetleri
- Protez Uygulamaları
- Laminate Uygulamaları
- İmplant
- Full Porselen Kaplama
- Beyazlatma
 
 
Pro WEB