Banner
Hizmetlerimiz
Dolgu Tedavisi
Dolgu Tedavisi Dolgu: Çürüyen dişlerde çürük dokunun uzaklaştırılarak uygun materyallerle doldurulması işlemidir. Güncel olan ve sıklıkla kullanılan 3 tip dolgu vardır.
 
tümü »
 
Diş Çekimi
Diş Çekimi Kronik ve tedavi edilemeyen apse, aşırı diş harabiyeti, vuruk, periodontal sebeplerle aşırı sallanma gibi durumlarda diş çekimi kararı verilmektedir.
 
tümü »
 
 
Çocuk Diş Hekimliği
Çocuk Diş Hekimliği Çocuklarımız hepimiz için çok değerlidir. Onlar için yapabileceklerimizin en iyisini yapmak ve onlara en iyi hayatı sunmak için her şeyi yaparız.
 
tümü »
 
Kanal Tedavisi
Kanal Tedavisi Özetle çürük travma ya da başka sebeplerle açılan veya hastalanan dişin özü dediğimiz içinde dişin damar ve sinirlerini taşıyan pulpa dokusunun çıkarılması ve kök kanal sisteminin uygun materyallerle doldurulması işlemidir.
 
tümü »
 
 
PRF – PRP Uygulamaları
PRF – PRP Uygulamaları Hastanın kendi kanının belli devirlerde santirifüje edilmesiyle kanda bulunan büyüme ve iyileşme faktörlerinden zengin bir sıvı elde edilir.
 
tümü »
 
Genel Diş Hekimliği Hizmetleri
Genel Diş Hekimliği Hizmetleri Genel ağız ve diş sağlığınızı korumak ve iyileştirmek için günde 2 defa dişlerinizi doğru teknikle fırçalamanız ve 6 ayda 1 diş hekiminize gitmeniz yeterlidir.
 
tümü »
 
 
Protez Uygulamaları
Protez Uygulamaları Diş kaybı yaşanan durumlarda eksik diş dokularını yerine getirmek için ağız içine uygulanan sabit ve hareketli protezler vardır.
 
tümü »
 
Laminate Uygulamaları
Laminate Uygulamaları Yine ön bölge dişleri ve gülme hattına giren dişlerde uygulanan estetik işlerdir. Yüzey kırıkları, aralıklı dişler, antibiyotik renklenmeleri, diş temizliği ile geçmeyen...
 
tümü »
 
 
İmplant
İmplant Günümüz diş hekimliğinde eksik diş ya da dişler yerine diş koymak için yapılan tedavilerin geldiği son nokta olan implant tedavisi çok hassasiyetle yürütülmelidir.
 
tümü »
 
Full Porselen Kaplama
Full Porselen Kaplama Genellikle ön diş bölgelerinde tercih edilen bu kaplamalar estetik yeterliliği üst düzeyde olan işlerdir. Alt yapısında güçlendirilmiş porselenden yapılır bu nedenle renk olarak doğal dişin ışık geçirgenliğini bire bir taklit edebilir.
 
tümü »
 
 
Beyazlatma
Beyazlatma Hastanın mevcut diş renginin birkaç ton açılması işlemidir. İki tip beyazlatma yapılabilir.
 
tümü »
 
Ortodontik Tedaviler
Ortodontik Tedaviler Dişlerde oluşan çapraşıklıklar iskeletsel veya dişsel kaynaklı olabilir. Bu çapraşıklıklar uygun tetkiklerle tespit edilip uygun tedavilerle düzeltilebilir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB